Zapraszamy do nowego panelu rezerwacyjnego

InformatorTargowy.pl - serwis targów ślubnych i wydawnictw mody ślubnej i weselnej, targi Katowice, Wrocław, Kraków
 
       ?
INTERNET
PROŚBA O HASŁO
  formularz rejestracji
Jeżeli nie posiadasz swojego hasła do Zamówienia Miejsca Targowego to uzupełnij poniższy formularz.
www.spodek.pl
 
 
status: gość, zarejestruj / zaloguj się Strona główna » Internet » Ogłoszenia na stronie » Regulamin umieszczania ogłoszeń
Regulamin umieszczania ogłoszeń

Tablica ogłoszeń | Regulamin

 1. Ogłoszenia w cześci Dla Partnerów udostępniane pod adresem www.informatortargowy.pl są integralną częścią całej witryny i ich umieszczanie możliwe jest za zgodą Agencji Artystyczno Reklamowej – Andrzej Gontarz z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Gwardzistów 55 – zwaną dalej Agencją.
 2. Partnerzy zobowiązani są przestrzegać warunków i regulaminu umieszczania ogłoszeń w dziale Dla Partnerów. Wszelkie zmiany regulaminu muszą być dokonywane w formie pisemnej i podpisane przez upoważnionego przedstawiciela Agencji.
 3. Agencja udostępnia bezpłatnie możliwość dopisania ogłoszenia wszystkim Partnerom, którzy posiadają login i hasło do InformatoraTargowego.pl.
 4. Ogłoszenie umieszczane jest standardowo na okres jednego miesiąca. Może być jednak przedłużone poprzez zwrócenie się z prośbą do Agencji o wydłużenie terminu.
 5. Podstawowe ogłoszenie umieszczane jest w formie tekstowej. Partner ma możliwość umieszczenia ogłoszenia graficznego po ustaleniu warunków z Agencją.
 6. Partner oświadcza, że umieszczone przez niego ogłoszenie nie przyniesie Agencji szkody ani nie wiąże się z żadnymi negatywnymi skutkami dla niej. Partner zobowiązuje się do pokrycia wszelkich, udowodnionych, szkód powstałych w wyniku umieszczenia przez niego ogłoszenia.
 7. Każdy Partner zalogowany w serwisie www.informatortargowy.pl i uwierzytelniony, poprzez zastosowanie indywidualnego Numeru Klienta oraz indywidualnego hasła, uważany jest za pełnomocnika uprawnionego do reprezentowania firmy. W związku z powyższym Partner zobowiązany jest chronić przekazany mu Numer Klienta i hasło dostępu oraz nie udostępniać go innym osobom nie związanym ściśle z firmą. W razie utraty lub zagubienia hasła do serwisu Partner zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Agencję.
 8. Prawa do umieszczania ogłoszenia nie mogą być cedowane przez Partnera na żadną inną firmę ani osobę bez zgody Agencji i wniesienia stosownych opłat.
 9. Złamanie postanowień punktu 8 niniejszego regulaminu skutkuje obciążeniem Partnera fakturą w wysokości 500,- zł netto za koszty reklamy tekstowej lub graficznej na witrynie www.informatortargowy.pl. Akceptując Regulamin Partner zobowiązuje się do zapłaty powyższej kwoty.
 10. Partner wyraźnie potwierdza, że nie były składane żadne oświadczenia - wyraźne lub sugerowane - w odniesieniu do możliwości kontraktowych, jakie można uzyskać poprzez umieszczenie ogłoszenia w dziale Dla Partnerów Informatoratargowego.pl.
 11. Wszelkie spory pomiędzy Organizatorem i Wystawcą/Ogłoszeniodawcą będą rozstrzygane na drodze konsensusu. Gdy nie dojdzie jednak do porozumienia to spory są poddane rzeczowo właściwemu sądowi gospodarczemu w Katowicach.
drukuj stronę
 
Aktywne imprezy / wydawnictwa|Poniżej znajduje się lista zbliżających się imprez targowych i wydawnictw, które niedługo będą opublikowane. Klikając na jeden z elementów ustawiasz aktywną imprezę w serwisie - od tej pory wszystkie elementy dynamiczne będą odwoływały się do tej imprezy (zamówienia, cenniki, terminarze itp.).
U dołu poniższej tabelki umiejscowiony jest przełącznik pozwalający zmieniać jej zawartość z targów na wydawnictwa i na odwrót.
W chwili obecnej brak aktywnych wydawnictw.
NEWSLETTER
E-mail:
dodaj   usuń
  
Wyszukaj reklamę:   Według branż:
jakMotyle.pl Fotografia ślubna
Makai Studio Kosmetyczne Medi&SPA
WEDDMEDIA video solutions
Złota Warszawa 224 z 1968 roku.
 
regulamin zamieszczania ogłoszeń    • ostatnio dodane » dodaj ogłoszenie
Targi | Organizator | Galerie targowe | Dla zwiedzających | Dla partnerów | Porady realizacja: IntraCOM
  Słowniczek | Polityka prywatności   Strona główna | mapa serwisu | kontakt