Zapraszamy do nowego panelu rezerwacyjnego

InformatorTargowy.pl - serwis targów ślubnych i wydawnictw mody ślubnej i weselnej, targi Katowice, Wrocław, Kraków
 
       ?
WYDAWNICTWA
PROŚBA O HASŁO
  formularz rejestracji
Jeżeli nie posiadasz swojego hasła do Zamówienia Miejsca Targowego to uzupełnij poniższy formularz.
www.spodek.pl
 
 
status: gość, zarejestruj / zaloguj się Strona główna » Wydawnictwa
Wydawnictwa

WydawnictwaAby zamówić reklamę w wydawnictwie Targów Ślubnych przejdź do działu "dla Partnerów" i wykonaj kilka kroków:

1. Rejestracja w serwisie - załóż niezobowiązujące konto klienta.
Otrzymasz własne ID oraz hasło (rejestracja jest czynnością jednorazową, w przypadku zagubienia poprzedniego hasła na stronie jest możliwość odzyskania danych do logowania).
2. Wysłanie formularza rezerwacji - Zamawianie reklam
3. Przesłanie mailem grafik@spodek.pl materiałów i opisu reklamy.

Po wykonaniu projektu zostanie on wysłany do akceptacji.
Dalsze informacje wysyłamy klientom w formie newslettera targowego. Opcja zamawiania reklamy jest dostępna również w formularzu zgłoszeniowym na targi.

......................................................................................

Informatory Ślubno Weselne są doskonałym uzupełnieniem oferty targowej. Wydawnictwo takie ma zasięg regionalny i ukazuje się zawsze przy organizacji Targów Ślubnych w danym mieście. Aktualnie dysponujemy informatorami z terenu: Katowic, Jaworzna i Chrzanowa, Bielska-Białej, Rybnika, Częstochowy, Krakowa, Opola, Wrocławia. W niektórych regionach wydajemy nasze pismo regularnie i roprowadzamy bezpośrednio do par narzeczeńskich. Zapraszamy do odwiedzenia strony informatora www.informator-weselny.pl

Informatory Ślubno Weselne to kolorowa wielostronicowa broszura (A5)z setkami adresów i kontaktów do firm z branży ale i nie tylko. Znajdują się tam również informacje, które są pomocne narzeczonym przy organizacji zaślubin, przyjęcia weselnego a nawet podróży poślubnej. Bardzo ważną role odgrywają reklamy sponsorów, które są niezwykle skuteczne, ponieważ docierają do najbardziej zainteresowanych ich usługami.

Niezwykle ważnym atutem Informatora (Wydawnictwa) jest to, że jest on udostępniany zainteresowanym bezpłatnie  Kolportaż odbywa się na targach ślubnych w Urzędach Stanu Cywilnego, naukach przedślubnych a także wysyłkowo na podstawie zamówień z ogłoszeń prasowych, internetu i plakatów. Wiele par korzysta z możliwości zamówienia bezpłatnej prenumeraty wysyłając do nas SMS-a z adresem i swoją datą ślubu. Dodatkowo narzeczeni przekazują między sobą nasze wydawnictwo. Zachęca ich do tego doskonały system rabatowy "Zaczarowana Karta", wykorzystywany przez reklamodawców do ściągnięcia Klientów. Jest to wspólna dla całej branży karta rabatowa. W ten sposób zbieramy i bezpłatnie promujemy wszystkie rabaty i zniżki udzielane przez firmy ślubno - weselne. Przez 3 lata wystawiliśmy 10 000 kart parom, które miały ustaloną datę ślubu!
Pary przekazują wśród swoich znajomych informacje o możliwości uzyskania rabatu. Stąd bierze się redystrybucja Informatora oraz tak duża ilość zamówień przez internet.

Więcej informacji na temat Informatora Ślubno-Weselnego znajduje się w szczegółach oferty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nią i składania zamówień.

drukuj stronę
 
Aktywne imprezy / wydawnictwa|Poniżej znajduje się lista zbliżających się imprez targowych i wydawnictw, które niedługo będą opublikowane. Klikając na jeden z elementów ustawiasz aktywną imprezę w serwisie - od tej pory wszystkie elementy dynamiczne będą odwoływały się do tej imprezy (zamówienia, cenniki, terminarze itp.).
U dołu poniższej tabelki umiejscowiony jest przełącznik pozwalający zmieniać jej zawartość z targów na wydawnictwa i na odwrót.
W chwili obecnej brak aktywnych wydawnictw.
NEWSLETTER
E-mail:
dodaj   usuń
  
Wyszukaj reklamę:   Według branż:
jakMotyle.pl Fotografia ślubna
Makai Studio Kosmetyczne Medi&SPA
WEDDMEDIA video solutions
Złota Warszawa 224 z 1968 roku.
 
regulamin zamieszczania ogłoszeń    • ostatnio dodane » dodaj ogłoszenie
Targi | Organizator | Galerie targowe | Dla zwiedzających | Dla partnerów | Porady realizacja: IntraCOM
  Słowniczek | Polityka prywatności   Strona główna | mapa serwisu | kontakt